سوالات متداول

تایم یاب نیاز به ثبت نام ندارد! شما می توانید فقط با آدرس ایمیل یا شماره همراه خود وارد اپلیکیشن شوید.همچنین می توانید از گزینه ورود از طریق جیمیل (گوگل) هم استفاده نمایید.

تایم یاب برای هر نوع جلسه ای اعم از مجازی(آنلاین) و حضوری قابل استفاده است. اگر جلسه شما به صورت حضوری برگزار می شود، در قسمت محل جلسه،  محل برگزاری جلسه را بنویسید و اگر جلسه شما به صورت آنلاین می باشد در قسمت محل جلسه، لینک جلسه آنلاین را وارد کنید.

در برنامه هیچ محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی وجود ندارد.

خیر. در تایم یاب برای شرکت در نظرسنجی و ثبت نظرات محدودیت زمانی وجود ندارد. اما اگر بخواهید برای آن مدت زمان مشخص کنید،می توانید از طریق منوی تنظیمات پیشرفته، برای نظرسنجی خود مهلت زمانی تعیین نمایید.

بله. این امکان وجود دارد که هر شرکت کننده ای نظر سایر شرکت کنندگان را ببیند. اما اگر بخواهید نظرات از دید شرکت کنندگان مخفی بماند و هرکسی فقط نظر خود را مشاهده نماید، می توانید از طریق منوی تنظیمات پیشرفته مشاهده نظر دیگران را مخفی کنید.

برای تعیین تاریخ و ساعات پیشنهادی جلسه هیچ محدودیتی وجود ندارد و به هر تعدادی که لازم باشد می توانید روز و ساعت برای ملاقات یا جلسه خود پیشنهاد دهید. 

تنها اطلاعات موردنیاز آدرس ایمیل افراد است.درصورتی که آدرس ایمیل افراد را نداشته باشیم، از طریق اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نیز می توان نسبت به دعوت افراد اقدام نمود.

لینک نظرسنجی درخصوص زمان جلسه، یا از طریق ایمیل و یا از طریق شبکه های اجتماعی دریافت می شود.

فقط کافی است نام و نام خانوداگی خود را به علاوه آدرس ایمیل یا تلفن همراه خود را وارد کنند.

با فعال کردن گزینه "تنظیم اولویت ها براساس انتخاب" در فرم نظرسنجی، اولین انتخاب آن ها، (اولین رای) در بین زمان های پیشنهادی، اولویت اول آن ها درنظر گرفته می شود و انتخاب های بعدی به ترتیب اولویت های بعدی خواهند بود. در صورتی که بخواهیم اولویت ها را تغییر دهیم نیز لازم است به ترتیب هرکدام را که برای ما اولویت داردانتخاب نماییم.

برای فردی که جلسه را تنظیم کرده، جلسات تعریف شده به همراه جزئیات آن از جمله نتایج رای شرکت کنندگان، در بخش"نتایج نظرسنجی" قابل مشاهده است.

افرادی که به جلسه دعوت شده و در نظرسنجی شرکت کرده اند نیز می توانند نظر خود و سایر افراد را در صورت مخفی نبودن نظرات ، در همان فرم نظرسنجی دریافت شده مشاهده نمایند.

هم می توانید با توجه به نتایج نظرات ، زمانی را که از دید شرکت کنندگان بیشترین تعداد را داشته انتخاب کنید و هم می توانید این کار را به برنامه بسپارید تا با بررسی نتایج آرا بهترین زمان ممکن را انتخاب کند.

بله. هر آدرس ایمیلی که برای شرکت کنندگان در نظرسنجی ثبت می کنید در منوی مخاطبان ذخیره می شود و برای دفعات بعدی قابل استفاده است.

زمان جلسه فقط طبق نظرات و آرای ثبت شده انتخاب می شود ولی دعوتنامه برای تمام دعوت شدگان ارسال می گردد.

تایم یاب به طور خودکار زمان و تاریخ های پیشنهادی را متناسب با منطقه زمانی افراد برای آن ها ارسال می کند.