تایم یاب چیست ؟

تایم یاب

 ابزاری هوشمند برای هماهنگی و برنامه ریزی جلسات و قرارهای ملاقات  است که امکان مشارکت اعضا جلسه را در انتخاب زمان جلسه فراهم میکند.با تایم یاب،  

نظرسنجی زمان جلسه، هماهنگی جلسات و ارسال دعوتنامه ها،

آسان تر از همیشه خواهد بود.

تایم یاب ابزار برنامه ریزی و هماهنگی جلسات`

 داستان شکل گیری تایم یاب (Timeyab)


آیا تا به حال شده بخواین یک جلسه یا قرار ملاقات رو با همکاران یا دوستانتون هماهنگ کنید اما در انتخاب زمانش به مشکل بر بخورین؟ هر کدوم از کسایی که می خواین به جلسه دعوت کنید یا برای یک قراری اون ها رو دور هم جمع کنید نظر متفاوتی دارن و شما نمی دونین چه زمانی رو انتخاب کنید که مورد رضایت همه باشه!

اگر شما هم این تجربه رو داشته باشین می دونید  هماهنگ کردن آدم هایی که هر کدوم برنامه خاص خودشون رو دارن چقدر سخته ، به خصوص در فضاهای کاری که همه مشغله زیادی دارن و این هماهنگ کردن ها میتونه چالش برانگیز باشه!

یا  شاید براتون پیش اومده باشه کسی بدون اینکه نظر شما رو درباره زمان های خالی تون بپرسه، شما رو به جلسه یا قرار ملاقاتی دعوت کرده  و شما مجبور شدین همه برنامه هاتون رو تغییر بدین تا به اون جلسه برسین، یا حتی ممکنه نتونسته باشین در اون جلسه شرکت کنید.

خب این مسئله در دنیای امروز که سرعت کارها به شدت بالا رفته و افراد حسابی پرمشغله هستند می تونه هر روز پیچیده تر بشه، برای همین ما در تیم اتود دنبال یک راه حل گشتیم.


تایم یاب (timeyab) ابزار هوشمندی که به صورت رایگان به کمک ما میاد تا خیلی راحت تر بتونیم قرارهای ملاقات و جلسات‌مون رو باهم هماهنگ کنیم.


با تایم یاب دیگه مجبور نیستیم با تک تک افراد تماس بگیریم و نظرشون رو درباره زمان جلسه بپرسیم. بلکه چند کلیک کافیه تا زمان های پیشنهادی مون رو برای همه ارسال کنیم و افراد در هر جایی که باشن از حتی طریق تلفن همراهشون در چند ثانیه می تونن نظرشون رو ثبت کنن.

و درنهایت سیستم براساس نظرات افراد، بهترین زمان ممکن رو به ما نشون میده تا طبق اون زمان، با تایم یاب دعوتنامه ها رو با یک کلیک ارسال کنیم.

پس بدون اینه وقت کسی گرفته بشه همه به راحتی برای یک جلسه یا هر نوع قراری هماهنگ می شن و دیگه تداخل برنامه ها و نارضایتی افراد خبری نیست. البته این اپلیکیشن امکانات دیگه ای هم برای ما درنظر گرفته تا با خیال راحت جلسات و قرار ملاقات هامون رو هماهنگ کنیم...


به همین خاطر ما از شما دعوت می کنیم که با این ابزار هوشمند بیشتر آشنا بشید

و استفاده از تایم یاب را به رایگان شروع کنید!

 

ارزش های ما

تعهد و تخصص

تعامل و کار تیمی

توجه و پاسخ گویی به نیازهای کاربران